Dla domu

Prąd ze słońca to niższe rachunki za energię elektryczną

Wykorzystaj energię słoneczną – to się opłaca!

Dzięki fotowoltaice i instalacji fotowoltaicznej dla domów jednorodzinnych możesz produkować prąd na domowe potrzeby i zmniejszyć wydatki na energię elektryczną.  Czy wiesz, że prąd pozyskany ze słońca ma identyczne parametry jak prąd dostarczany przez zakład energetyki?

Finansowanie dla domu


Poznaj moc korzyści z darmowej energii ze słońca! Przydomowa elektrownia fotowoltaiczna daje nieograniczone możliwości w samodzielnej produkcji prądu oraz mnóstwo korzyści z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej w domu.

 

Oto zalety montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu domu:

Obniżenie rachunków za prąd

Fotowoltaika to czysta oszczędność i zysk. Produkujesz prąd na własne potrzeby i nie pobierasz energii od krajowego dostawcy. Dodatkowo uzyskaną energię możesz zużywać na bieżąco albo magazynować i sprzedawać jej nadwyżkę. Wybór należy do Ciebie.

Niezależność energetyczna

Z instalacją fotowoltaiczną zabezpieczasz się przed wzrostem cen. Stajesz się samowystarczalny i niezależny.

Bezobsługowość

System fotowoltaiczny jest w 100% bezobsługowy. Prąd produkuje się praktycznie sam, a Ty nie musisz w nic ingerować.

30 lat gwarancji

Zapewniamy 30-letni okres gwarancji producenta na instalację fotowoltaiczną i jej wydajność.

System samoczyszczący

Dzięki specjalnej powłoce grafenowej nasze panele fotowoltaiczne posiadają funkcję samooczyszczenia, co pozwala Ci produkować więcej energii.

Gwarancja: Energia bez dopłat

U nas masz pewność, że dobierzemy instalację w profesjonalny i rzetelny sposób. Jeżeli produkcja energii w Twojej elektrowni okaże się niewystarczająca do pokrycia Twojego zapotrzebowania, dopłacimy do Twoich rachunków !

Testuj instalację przez rok

Zastanawiasz się nad fotowoltaiką ale nie jesteś pewien czy to dobra decyzja? Żaden problem! U nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze.

Czyste powietrze

Systemy fotowoltaiczne emitują mniej dwutlenku węgla niż gaz ziemny, czy elektrownie węglowe. Czysta energia z fotowoltaiki to zdrowsze i zrównoważone życie Twoje oraz przyszłych pokoleń w czystym środowisku naturalnym.

 

Masz pytania o fotowoltaikę w Twoim domu?  Zamów bezpłatną konsultację z naszym doradcą. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

 

 

Instalacja fotowoltaiki krok po kroku

Dopasuj system fotowoltaiczny do swojego domu. Zobacz, jak przebiega proces instalacji fotowoltaiki krok po kroku.

 

KROK 1. Zgłoszenie przez formularz. Obniż rachunki za prąd – to proste! Zamów darmową konsultację z naszym doradcą. Wypełnij formularz kontaktowy.

KROK 2. Bezpłatny audyt dla domu. Porozmawiaj z naszym konsultantem, który obliczy, ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd dzięki fotowoltaice. Dodatkowo przygotuje ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości Twojego domu. Masz pytania? Nasz doradca jest do Twojej dyspozycji.

KROK 3. Umowa. Czas na podsumowanie ustaleń z audytu i finalnej oferty.

KROK 4. Montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasi fachowcy sprawnie i kompleksowo zamontują system fotowoltaiczny na dachu Twojego domu nawet w 7 dni od podpisania umowy.

KROK 5. Przyłączenie do sieci. Przygotujemy dla Ciebie pełną dokumentację potrzebną do zawarcia umowy z zakładem energetycznym.

KROK 6. Dobra energia i satysfakcja. Twoja i nasza. Czerp z niej same słoneczne korzyści, dbając przy tym o oszczędności i środowisko. To się po prostu opłaca!

 

TAK! Zapewniamy 30-letnią gwarancję producenta na domową instalację fotowoltaiczną.

gwarancja na instalację fotowoltaiczną

 

Jak wygląda proces instalacji?

Twoja elektrownia w sześciu krokach!

Sprawdzimy, jaka instalacja będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb. Spotkasz się ze naszym doradcą.

Przygotujemy dla Ciebie bezpieczną i jasną umowę. Za 4 tygodnie panele będą na dachu Twojego domu!

Jeśli jest taka potrzeba, zajmiemy się finansowaniem, kredytami, leasingiem czy dotacjami.

Czas na montaż paneli na Twoim dachu. Instalację odbierze Urząd Dozoru Technicznego!

Dzięki współpracy z operatorami szybko przyłączymy Twoją instalację do sieci!

Możesz monitorować zużycie i produkcję energii przez Internet z każdego miejsca na świecie!

Wybierz pewnego partnera!

PV Poland to gwarancja najwyższej jakości

Z nami masz pewność, że korzystasz ze sprzętu o najlepszych parametrach. Poza panelami i inwerterami czołowych producentów, jako nieliczni oferujemy w zestawie inteligentne opomiarowanie. Nasi specjaliści ciągle zwiększają swoje kompetencje i śledzą rynek odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy gotowi na Twoje pytania o to m.in. po ilu latach zwraca się fotowoltaika i jak obniży rachunki za prąd, jakie są możliwości dofinansowania i jak kupić fotowoltaikę na kredyt?

Skontaktuj się z nami! Zaufaj specjalistom od energii ze słońca!

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata fotowoltaiki! ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER! 

Nasi partnerzy

Firmy, które nam zaufały