Dla firmy

Obniż koszty prowadzenia firmy i postaw na niezależność energetyczną

Coraz więcej przedsiębiorstw w Polsce inwestuje w odnawialne źródła energii, czyli fotowoltaikę dla biznesu. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest technologia PV, która umożliwia wytwarzanie energii taniej niż w tradycyjnych elektrowniach.

Finansowanie dla firmy


Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Wykonujemy kompleksowe systemy fotowoltaiczne dopasowane do potrzeb Twojego biznesu. Zapewniamy najwyższej jakości produkty i komponenty oraz terminowość realizacji. W naszej ofercie posiadamy: farmy fotowoltaiczne, moduły fotowoltaiczne montowane na dachach, elewacjach oraz instalacje PV dostosowane do budynków biurowych i przemysłowych.

Prowadzisz firmę i płacisz wysokie rachunki za prąd? Szukasz efektywnych rozwiązań, które zabezpieczą Cię przed podwyżkami cen energii? Zainwestuj w panele fotowoltaiczne i korzystaj z darmowej energii ze słońca. To inwestycja firmowa, która się opłaca.

 

Inwestycja w fotowoltaikę to:

Oszczędność. Produkcja prądu na własne potrzeby to sposób na niższe rachunki i obniżenie kosztów eksploatacyjnych działania firmy. Dzięki temu zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w rozwój firmy.

 Niezależność. Fotowoltaika pozwoli Twojej firmie na uniezależnienie się od dostawców i wahań cen energii elektrycznej.

Czysty zysk. Nadwyżki wyprodukowanej energii elektrycznej możesz sprzedać do zakładu energetycznego, co przynosi nowe możliwości zarabiania pieniędzy.

Eko wizerunek. Wykorzystując energię słoneczną wpływasz pozytywnie na środowisko naturalne i redukujesz emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Długa gwarancja

Panele słoneczne to trwałe i bezpieczne rozwiązanie na lata z 30-letnią gwarancją producenta.

 

Fotowoltaika - więcej oszczędności dla firmy

Fotowoltaika to szybki zwrot z inwestycji. Czy wiesz, że… masz możliwość magazynowania nadwyżek energii produkowanej przez firmową instalację fotowoltaiczną w sieci? Nowelizacja ustawy OZE z dnia 14 sierpnia 2019 roku wprowadziła kluczowe zmiany, które pozwalają zwiększyć efektywność firmowych instalacji fotowoltaicznych i tym samym skrócić okres zwrotu z inwestycji.

 

Realizacja krok po kroku

Tylko 6 kroków dzieli Cię od własnej instalacji fotowoltaicznej. Zainstaluj własną elektrownię słoneczną i nie martw się rosnącymi cenami za energię elektryczną. Wytwarzaj swój prąd, a przy tym bądź przyjazny dla środowiska naturalnego. Pomożemy Ci rozpocząć inwestycję w fotowoltaikę i rzetelnie przeprowadzimy przez cały proces jej realizacji.

KROK 1. AUDYT

Wypełnij formularz kontaktowy i umów się na darmową konsultację. Nasz Doradca sprawdzi, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia do potrzeb i możliwości firmy.

KROK 2.  UMOWA

Działamy! Nasze umowy są czytelne, zrozumiałe i jasne dla każdego. Dbamy o pełen komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów.

KROK 3. FINANSOWANIE

Współpracujemy z zaufanymi instytucjami finansowymi. Pomożemy wybrać najkorzystniejszą formę finansowania dla firmy. Z nami otrzymasz kredyt lub leasing na fotowoltaikę od ręki.

KROK 4. MONTAŻ

Duży nacisk stawiamy na profesjonalny montaż systemu fotowoltaiki przez doświadczonych techników. Przy odbiorze projektu zapewniamy obecność specjalisty z uprawnieniami z Urzędu Dozoru Technicznego.

KROK 5. PRZYŁĄCZENIE DO SIECI

Przyłączenie instalacji do sieci elektrycznej wymaga współpracy z operatorem sieci. Z nami nie musisz się martwić – wszystko załatwimy za Ciebie!

KROK 6. MONITORING INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Z fotowoltaiką zyskujesz trwałe i pewne rozwiązanie na lata. Panele fotowoltaiczne w firmie są bezawaryjne i bezobsługowe. A Ty w każdym miejscu i o każdym czasie możesz na bieżąco monitorować stan produkcji energii na tle zużycia przez Internet.

 

Skontaktuj się z nami. Sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jak wygląda proces instalacji?

Twoja elektrownia w sześciu krokach!

Sprawdzimy, jaka instalacja będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb. Spotkasz się ze naszym doradcą.

Przygotujemy dla Ciebie bezpieczną i jasną umowę. Za 4 tygodnie panele będą na dachu Twojego domu!

Jeśli jest taka potrzeba, zajmiemy się finansowaniem, kredytami, leasingiem czy dotacjami.

Czas na montaż paneli na Twoim dachu. Instalację odbierze Urząd Dozoru Technicznego!

Dzięki współpracy z operatorami szybko przyłączymy Twoją instalację do sieci!

Możesz monitorować zużycie i produkcję energii przez Internet z każdego miejsca na świecie!

Wybierz pewnego partnera!

PV Poland to gwarancja najwyższej jakości

Z nami masz pewność, że korzystasz ze sprzętu o najlepszych parametrach. Poza panelami i inwerterami czołowych producentów, jako nieliczni oferujemy w zestawie inteligentne opomiarowanie. Nasi specjaliści ciągle zwiększają swoje kompetencje i śledzą rynek odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy gotowi na Twoje pytania o to m.in. po ilu latach zwraca się fotowoltaika i jak obniży rachunki za prąd, jakie są możliwości dofinansowania i jak kupić fotowoltaikę na kredyt?

Skontaktuj się z nami! Zaufaj specjalistom od energii ze słońca!

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata fotowoltaiki! ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER! 

Nasi partnerzy

Firmy, które nam zaufały