Dla Rolnictwa

Prąd ze słońca dla rolnictwa. To czysta energia i czysty zysk!


Coraz więcej gospodarstw rolnych korzysta z odnawialnych źródeł energii. Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która z każdym rokiem przynosi coraz większe oszczędności dla rolników. Z fotowoltaiką żadne podwyżki cen prądu nie są straszne – zwłaszcza w czasach pełnej automatyzacji w rolnictwie. Zdobądź niezależność energetyczną i postaw na ekologię w swoim gospodarstwie.

 

Fotowoltaika dla rolnika – to się opłaca

Panele fotowoltaiczne zamieniają promienie słoneczne na energię elektryczną. Wytworzona energia może być wykorzystywana przez urządzenia w domu i budynkach gospodarskich. Panele słoneczne generują prąd w ciągu dnia. Energia, która nie zostaje zużyta, staje się nadwyżką przekazaną do sieci energetycznej. W ciągu roku rolnik – prosument może odebrać nawet do 80% oddanych nadwyżek.

 

Co daje fotowoltaika rolnikom?

Boom na fotowoltaikę trwa. Liczba instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach z roku na rok rośnie. W Twojej okolicy z pewnością już działają panele fotowoltaiczne. Postaw na innowacyjne rozwiązania i Ty. Inwestycja w odnawialne źródła energii to same korzyści dla rolników i gospodarstw rolnych.

Lepsze wykorzystanie dostępnej powierzchni Dzięki instalacji fotowoltaicznej zaczynasz zarabiać pieniądze na dotąd niezagospodarowanych powierzchniach takich jak dachy i wiaty.

 Więcej oszczędności z fotowoltaiki. Produkujesz prąd na potrzeby własnego gospodarstwa i tym samy obniżasz rachunki za prąd.

  Niezależność energetyczna. Panele fotowoltaiczne chronią twoje gospodarstwo przed podwyżkami cen za prąd.

Możliwość odpisu amortyzacyjnego. Rolnicy mogą skorzystać z amortyzacji kosztów inwestycyjnych związanych z instalacją systemu fotowoltaicznego w  gospodarstwie. Wystarczy tylko dokonać odpisów od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym.

Odpowiedzialność i prestiż. Budowa instalacji fotowoltaicznej w gospodarstwie to świadomy i odpowiedzialny krok w kierunku ochrony środowiska naturalnego. Gospodarstwa inwestujące w nowoczesne technologie są postrzegane jako prestiżowe i innowacyjne.

 

Dodaj dobrej energii do domu i gospodarstwa z nami!

Czy fotowoltaika sprawdzi się w Twoim gospodarstwie? Skontaktuj się z nami. Sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Jak wygląda proces instalacji?

Twoja elektrownia w sześciu krokach!

Sprawdzimy, jaka instalacja będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb. Spotkasz się ze naszym doradcą.

Przygotujemy dla Ciebie bezpieczną i jasną umowę. Za 4 tygodnie panele będą na dachu Twojego domu!

Jeśli jest taka potrzeba, zajmiemy się finansowaniem, kredytami, leasingiem czy dotacjami.

Czas na montaż paneli na Twoim dachu. Instalację odbierze Urząd Dozoru Technicznego!

Dzięki współpracy z operatorami szybko przyłączymy Twoją instalację do sieci!

Możesz monitorować zużycie i produkcję energii przez Internet z każdego miejsca na świecie!

Wybierz pewnego partnera!

PV Poland to gwarancja najwyższej jakości

Z nami masz pewność, że korzystasz ze sprzętu o najlepszych parametrach. Poza panelami i inwerterami czołowych producentów, jako nieliczni oferujemy w zestawie inteligentne opomiarowanie. Nasi specjaliści ciągle zwiększają swoje kompetencje i śledzą rynek odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy gotowi na Twoje pytania o to m.in. po ilu latach zwraca się fotowoltaika i jak obniży rachunki za prąd, jakie są możliwości dofinansowania i jak kupić fotowoltaikę na kredyt?

Skontaktuj się z nami! Zaufaj specjalistom od energii ze słońca!

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata fotowoltaiki! ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER! 

Nasi partnerzy

Firmy, które nam zaufały