O nas

PV Poland to jakość, terminowość i fachowe doradztwo


Jesteśmy ekspertami od planowania, pozyskiwania finansowania i montażu paneli fotowoltaicznych.

W PV Poland kompleksowo zajmujemy się tematem fotowoltaiki dla naszych klientów. Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie wyboru fotowoltaiki. Wspieramy w uzyskaniu finansowania rządowego z programu „Mój prąd” lub kredytów bankowych oraz innych dotacji na montażu paneli fotowoltaicznych, a także ostatecznie montujemy instalację fotowoltaiczną.

Firma PV Poland wyrosła na gruncie wiedzy i doświadczenia Krajowego Instytutu Energetyki Rozproszonej, który pozostaje kluczowym udziałowcem spółki PV Poland, co jednocześnie jest naszym atutem i ogromnym wyróżnikiem, bowiem stoi za nami ekspert od odnawialnych źródeł energii.

Naszą misją jest racjonalny rozwój sektora energetyki rozproszonej i prosumenckiej w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki. Chcemy, aby w naszym kraju ekologiczne źródła energii, jakim jest fotowoltaika stały się podstawowym sposobem dostarczania energii elektrycznej dla domów, firm i rolnictwa.

 

PV Poland to:

Nowoczesne rozwiązania w fotowoltaice

Nasz zespół specjalistów i doradców kompleksowo zadba o Twoją inwestycję. Na bieżąco monitorujemy rynek OZE i oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

Indywidualne podejście do klienta

Przeprowadzamy szczegółowy, bezpłatny audyt, aby jak najlepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Chcesz wiedzieć więcej o fotowoltaice? Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców, którzy przygotują ofertę idealnie dopasowaną do Twojego dachu i potrzeb.

Szybka realizacja projektu

Komfort i satysfakcja klienta to podstawa. Dlatego dbamy o każdy aspekt związany z instalacją fotowoltaiczną w Twoim domu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Bezpiecznie i szybko przeprowadzimy Cię przez cały proces – od wyboru odpowiedniej instalacji przez wypełnienie dokumentów i formalności aż po montaż fotowoltaiki. To nie koniec! Choć nasza instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa i nieawaryjna, wszystkim klientom gwarantujemy fachowy i szybki serwis.

Wiedza i doświadczenie

Działalność związania z projektowaniem i wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych jest w gruncie rzeczy wypadkową doświadczeń zdobytych przez Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej. Dotychczas wykonywaliśmy zaawansowane ekspertyzy techniczne i prawne z dziedziny energetyki, współpracując z takimi podmiotami jak Ministerstwo Energii, Veolia Polska czy Politechnika Lubelska. Dziś przekuwamy teorię w praktykę.

 

Jak działamy?

Audyt

Zanim złożymy Ci ofertę na montaż instalacji fotowoltaicznej, zawsze poprzedzamy ją dokładnym audytem, który obejmuje analizę Twoich rachunków za energię, warunków umowy na dostarczanie energii elektrycznej do odbiorcy oraz wykonaniem odpowiednich pomiarów połaci dachowej.

Dobór parametrów instalacji

Następnie, na podstawie zebranych danych dobieramy odpowiednie parametry instalacji oraz wykonujemy jej wizualizację na Twoim budynku.

Analiza finansowa

W oparciu o przyjęte założenia przygotowujemy również analizę finansową, dzięki której dokładnie wiesz po jakim czasie możesz liczyć na zwrot z inwestycji instalacji fotowoltaicznej i dokładnie określamy to, ile kosztuje Cię założenie paneli słonecznych.

Pomoc przy finansowaniu

Na koszt fotowoltaiki składa się kilka rzeczy, ale wszystko możesz kupić przy wsparciu finansowym takim, jak kredyt bankowy i zakup na raty lub w abonamencie, dofinansowanie z rządowego programu „Mój prąd”. Dzięki zdobytej przez lata wiarygodności na rynku, posiadamy dostęp do preferencyjnych warunków finansowania odnawialnych źródeł energii przez takie banki jak BNP Paribas czy Bank Gospodarstwa Krajowego.

Montaż

Przy realizacji zleceń korzystamy tylko z własnych, przeszkolonych ekip monterskich. Dzięki temu, w krókim czasie będziesz cieszyć się z tańszych rachunków za prąd. Nie musisz martwić się również o przyłączenie do sieci – tym też się zajmiemy!twić się również o przyłączenie do sieci – tym też się zajmiemy!

 

Zapoznaj się z naszą ofertą instalacji fotowoltaicznej i obniż rachunki za prąd w domu, firmie lub gospodarstwie.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

 

PV Poland fotowoltaika

Jak wygląda proces instalacji?

Twoja elektrownia w sześciu krokach!

Sprawdzimy, jaka instalacja będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb. Spotkasz się ze naszym doradcą.

Przygotujemy dla Ciebie bezpieczną i jasną umowę. Za 4 tygodnie panele będą na dachu Twojego domu!

Jeśli jest taka potrzeba, zajmiemy się finansowaniem, kredytami, leasingiem czy dotacjami.

Czas na montaż paneli na Twoim dachu. Instalację odbierze Urząd Dozoru Technicznego!

Dzięki współpracy z operatorami szybko przyłączymy Twoją instalację do sieci!

Możesz monitorować zużycie i produkcję energii przez Internet z każdego miejsca na świecie!

Wybierz pewnego partnera!

PV Poland to gwarancja najwyższej jakości

Z nami masz pewność, że korzystasz ze sprzętu o najlepszych parametrach. Poza panelami i inwerterami czołowych producentów, jako nieliczni oferujemy w zestawie inteligentne opomiarowanie. Nasi specjaliści ciągle zwiększają swoje kompetencje i śledzą rynek odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy gotowi na Twoje pytania o to m.in. po ilu latach zwraca się fotowoltaika i jak obniży rachunki za prąd, jakie są możliwości dofinansowania i jak kupić fotowoltaikę na kredyt?

Skontaktuj się z nami! Zaufaj specjalistom od energii ze słońca!

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata fotowoltaiki! ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER! 

Nasi partnerzy

Firmy, które nam zaufały