O nas

O Nas

Eksperci na całym świecie zgodnie prognozują, że przyszłość energetyki należy do źródeł odnawialnych, zwłaszcza w modelu autoproducenckim. PV Poland powstało jako odpowiedź na ten megatrend, pełniąc na rynku rolę profesjonalnego dostawcy i wykonawcy instalacji fotowoltaicznych.  Nie identyfikujemy się jednak jako typowa firma zajmująca się sprzedażą fotowoltaiki, ponieważ marka PV Poland wyrosła na gruncie wiedzy i doświadczenia Krajowego Instytutu Energetyki Rozproszonej, który pozostaje kluczowym udziałowcem spółki PV Poland. Z tego względu charakter i sposób prowadzenia naszej działalności pozostaje poza zasięgiem konkurencji. Naszą misją jest racjonalny rozwój sektora energetyki rozproszonej i prosumenckiej w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki.

Wiedza i doświadczenie

Działalność związania z projektowaniem i wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych jest w gruncie rzeczy wypadkową doświadczeń zdobytych przez Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej. Dotychczas wykonywaliśmy zaawansowane ekspertyzy techniczne i prawne z dziedziny energetyki, współpracując z takimi podmiotami jak Ministerstwo Energii, Veolia Polska czy Politechnika Lubelska. Dziś przekuwamy teorię w praktykę.

Profesjonalizm

Nasza oferta zawsze jest dokładnie sprofilowana do Twoich potrzeb i możliwości. Zanim złożymy Ci ofertę, zawsze poprzedzamy ją dokładnym audytem, który obejmuje analizę Twoich rachunków za energię, warunków umowy na dostarczanie energii elektrycznej do odbiorcy oraz wykonaniem odpowiednich pomiarów połaci dachowej. Następnie, na podstawie zebranych danych dobieramy odpowiednie parametry instalacji oraz wykonujemy jej wizualizację na Twoim budynku. W oparciu o przyjęte założenia przygotowujemy również analizę finansową, dzięki której dokładnie wiesz po jakim czasie możesz liczyć na zwrot z inwestycji.

Rozwiązania techniczne

Technologia OZE rozwija się w błyskawicznym tempie. Z nami masz pewność, że korzystasz ze sprzętu o najlepszych parametrach. Poza panelami i inwerterami czołowych producentów, jako nieliczni oferujemy w zestawie inteligentne opomiarowanie. Dzięki temu możesz podglądać on-line produkcję i zużycie energii w Twoim obiekcie, jeszcze bardziej optymalizując swoje koszty.

Finansowanie

Jak już wiesz, jesteśmy profesjonalistami, dlatego nie możemy pozwolić, żeby nasz klient pozostał bez opieki na jakimkolwiek etapie inwestycji. Dzięki zdobytej przez lata wiarygodności na rynku, posiadamy dostęp do preferencyjnych warunków finansowania odnawialnych źródeł energii przez takie banki jak BGŻ BNP Paribas czy Bank Gospodarstwa Krajowego.

Audyt

Skontaktowałeś się z nami, świetnie! Teraz nasz doradca sprawdzi jaka instalacja będzie idealna dla Twoich potrzeb i możliwości.

Umowa

Działamy! Nasza prosta umowa jest skonstruowana w ten sposób, abyś czuł się bezpiecznie. Już za 4 tygodnie będziesz mógł cieszyć się z własnej elektrowni.

Finansowanie

Dzięki ścisłej współpracy z instytucjami finansowymi, załatwimy dla ciebie kredyt lub leasing. Od ręki!

Montaż

Nasza ekipa zamontuje Twoją instalację tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe. W odbiorze zawsze uczestniczy osoba z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego - w naszym przypadku jakość to podstawa.

Przyłączenie do sieci

Przyłączenie instalacji do sieci energetycznej wymaga współpracy z operatorem sieci. Z nami nie musisz się tym przejmować, wszystko załatwimy za Ciebie!

monitoring pracy instalacji

Monitoring pracy instalacji

Twoja instalacja jest bezawaryjna i bezobsługowa. Teraz możesz podglądać jak wygląda produkcja energii na tle Twojego zużycia przez internet, z każdego miejsca na ziemi. My również możemy mieć na to podgląd, żeby zawsze reagować maksymalnie szybko.

Używamy ciasteczek zgodnie z regulaminem dostępnym >tutaj< Rozumiem